איך מבצעים הגהה באנגלית

מיומנות ההגהה היא כלי הכרחי לכל הכותבים. הגהה חיונית לכל הכותבים, העורכים והסטודנטים. הגהה עוזרת לך לזהות טעויות ולהבטיח כי כתב היד שלך הוא ללא שגיאות. קפלן יכול לעזור עם החלום שלך ללמוד בחו "ל. אנחנו מספקים את הכלים והמשאבים הדרושים כדי להצליח. להתחיל זה פשוט. קרא את המדריך שלנו להגהה כדי ללמוד איך לעשות את זה נכון.

עריכת זכויות יוצרים

עריכת זכויות יוצרים היא תהליך לשיפור איכות החומר הכתוב. הוא כרוך בניתוח לשוני וסגנוני כדי להפוך את הטקסט לקריא ומובן יותר. עריכת זכויות יוצרים נועדה להבטיח שהתוצר הסופי עקבי בשפה, בדקדוק ובפריסה. לאחר סיום תהליך העריכה, הטקסט יכול לשמש לפריסה ועיצוב.

זה הכרחי לשכור סופר מקצועי כדי להבטיח את איכות העיתון שלך. טעויות בסיסיות בדקדוק או באיות יכולות להפוך את המאמר שלך לפחות אמין או לשנות את משמעותו באופן דרמטי. לדוגמה, אל לך להשתמש במילה ”בוש” במקום ”להתבייש”. שירות עריכת זכויות יוצרים יוודא שהעיתון שלך יגיד בדיוק מה שרצית שיגיד. באופן אידיאלי, עריכת זכויות יוצרים צריכה להיעשות בסוף תהליך הכתיבה, ברגע שהתוכן מאורגן והנקודות העיקריות נעשות. אם יש לך שאלות על דקדוק או פיסוק, אתה יכול לעשות את זה קודם.

לאחר שכתב יד הוגש לעורך, עריכת זכויות יוצרים היא תהליך לשיפורה. הקופירייטור ימצא ויתקן כל שגיאה בטקסט. הם גם יבחנו את הטקסט לקוהרנטיות ומבנה המשפט, וכן יבטיחו שנתונים עובדתיים מדויקים ויתקנו כל סוגיה משפטית. בנוסף לתיקון טעויות, יוודא המחבר שסגנון הכתיבה פועל על ־ פי הנחיות סגנון הבית. המעביר רשאי להוסיף הערות שוליים וכותרות לטקסט.

סריקה

לפני שאתה מתחיל לסרוק, ללמוד איך הגהה. אתה יכול להשתמש בסורק ומחשב עם תוכנת טקסט סריקה. יש לנו כמה משאבים אם אין לך את הכלים האלה. אתה יכול גם לבדוק ספרים להגהה. אתה יכול להירשם להתנדב להיות עורך ספרים.

ישנן מספר תוכנות חופשיות שניתן להשתמש בהן לצורך הגהה באנגלית. רבים מהם זמינים באינטרנט. צ 'ק פלוס הוא דוגמה. הוא מציע גרסה חופשית שמשתמשת באותה טכנולוגיה ותכונות כמו דקדוק. אתה יכול לבדוק עד חמישה עמודים בכל הגשה. אתה יכול גם לבדוק עד 50 עמודים בכל חודש. זו עסקה נהדרת! התוכנה יכולה גם לספק לך הצעות לכתיבה ומערכת ניקוד אוטומטית. הוא גם יכול להראות לכם כתובות בעלות תוכן דומה כך שתוכלו לשפר את הכתיבה שלכם.

כשמדובר בהגהה באנגלית, הדיוק הוא חיוני. אתר עם דקדוק טוב ואיות יתחבר למבקרים. אתר עם חומר קריא גם יראה מקצועי יותר. כלי הגהה מקוונים פופולריים משום שהם מאפשרים לך להגיה בקלות את החומר שלך. זכור שתוכן האתר או הבלוג שלך יכול לדבר בכרכים על אופי העסק שלך. המוניטין והמהימנות של המותג שלך עם לקוחות יושפעו מהאיות והטון שלך. מחקר אחד מצא כי 42.5% מהאנשים מקבלים החלטות רכישה בהתבסס על הדקדוק של אתר האינטרנט של החברה.

קריאת העתק היא שיטה נוספת להגהה. שיטה זו משתמשת בשני קוראים לכל הוכחה. הקורא הראשון יקרא את הטקסט בקול רם תוך שימוש באותו סגנון כמו גרסת הכתיבה. הקורא השני יבוא בעקבותיו כדי לערוך תיקונים. זה שימושי אם הטקסט שלך מכיל כמה שגיאות או תחבושות.

העתק החזקה

העתקה או העתקת קריאה היא חלק חשוב בהגהה באנגלית. הדבר כרוך בהגהה של שני אנשים, שאחד מהם קורא את הטקסט בקול במהירות המתאימה למהירות הטקסט. הקורא האחר עוקב מקרוב אחר הדברים ומציין כל הבדל בין מה שהיה טקסט מודפס לבין מה שנקרא בפועל. זה משמש לעתים קרובות ליצירת טקסט. זה עובד טוב כשיש פחות טעויות.

כאשר הגהה באנגלית, הדבר הראשון שצריך לזכור הוא הטון של הקופירייטינג. הטון צריך להיות מתאים לטון הכללי ולהרגשה של האתר או המותג. מסר חברתי צריך להיות מזדמן וידידותי, ואילו דו "ח בריאות צריך להישמע רציני וסמכותי. האיזון הנכון בין סמכות למעורבות הוא חשוב, וזה נכון במיוחד אם יש להשתמש בעותק לשיווק תוכן.

ישנן דרכים רבות להבטיח המסמך שלך הוא ללא שגיאה, אם אתה צריך הגהה אנגלית עבור מסמכים אקדמיים או מסמכים עסקיים. הגהה מקצועית תתפוס כל שגיאה ותוודא שהטקסט ברור ומובן. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא הגאים באזור מגוריך היא לבקש המלצות מחברים או ממשפחה. בהתבסס על הסגנון והסגנון של הכתיבה, יש אנשים שיכולים לתת לך המלצות נהדרות.

עריכה

עריכה היא תהליך של שיפור איכות הכתיבה האנגלית שלך. היא מתמקדת בהבטחת בהירות, יצירתיות וטון הדיבור. הדבר עשוי לכלול שינוי קולך הפסיבי לקול פעיל והתאמתו לקהל. זה עוזר לפתח תווים וליצור עלילה. היא מתרחשת לפני ההגהה, והיא חשובה למסירת הרעיונות שלכם.

רבים סבורים בטעות שעריכה והגהה הם אותו הדבר. הגהה היא סוג של עריכה המתקנת טעויות שטחיות כמו שגיאות כתיב וטעויות דקדוקיות. הגהה יכולה לכלול גם תיקוני משמעות במילה, שימוש נכון בסימני ציטוט ובדיקה של מרווח כפול.

עריכת העתק היא תהליך של שינוי מילים ומשפטים בודדים כדי להבטיח שהם נכתבו נכון. עורכי העתק בודקים גם שגיאות דקדוקיות וחוסר עקביות בסגנון. הגהה היא השלב האחרון ומשמשת לתפיסת כל שגיאות שנותרו. צעד זה מבוצע לרוב על ידי מקצוען אחר מאשר עריכה. הגהה סופית הכרחית גם לגרסה מודפסת, שכן טעויות טיפוגרפיות יכולות להתרחש במהלך הייצור.

הגהה נועדה להפוך את הטקסט שלך ליותר קריא. שימוש בבדיקת כישוף על תוכנת עיבוד המילים שלך יעזור לך לזהות טעויות ולתקן אותן. דרך נוספת לתקן טעויות חוזרות היא להשתמש בפונקציית מצא והחלפה.

תבנית

כאשר הגהה באנגלית, יש לפעול לפי כללי עיצוב מסוימים. הגהה של גרפיקה גדולה צריכה להתבצע כרגיל. באופן דומה, כובעים קטנים צריכים להיות מוגנים כאות רגילה. כובעים קטנים עשויים להופיע לעתים עם Sc. בדומה לכך, כותרות פרק צריכות להיות מוגות כאות רגילה.

הערות שוליים צריכות תמיד להיות מוגנות כדי להבטיח שהן ישמרו על הפסקות קו והן עקביות ככל האפשר. יש לתייג הערות שוליים עם אותם תווים כמו הטקסט המופנה כדי להבטיח עקביות עם הטקסט. תגי הערת שוליים אינם צריכים להכיל סוגריים או פיסוק אחר. הם צריכים להיות ברמת אופי. יש להציב הערות שוליים בקווים נפרדים כדי שלא יחפפו עם הטקסט הראשי.

הגאים יכולים להשתמש בתוכנה לעיבוד תמלילים כדי לתקן שגיאות. הם יכולים להריץ בדיקת איות ולהשתמש בפונקציית מצא והחלפה כדי לתקן טעויות חוזרות. בהגהה באנגלית, עליהם לבדוק גם טעויות דקדוקיות ופיסוק. יש לתקן את הטעויות באופן מיידי אם הן נמצאות.

הגהה היא צעד מכריע בהוצאה לאור או בהגשת מסמך. זהו הצעד האחרון לפני פרסום המסמך, הגשתו או חלוקתו. הגאים מתקנים טעויות באיות, בדקדוק ובארגון תוכן כדי להקל על ההבנה והקריאה של המסמך. עריכה היא רק ביצוע שינויים לטקסט. הגהה היא תהליך שונה מהעריכה.